page_banner

imikhiqizo

I-6Gb / s SFP + 1310nm 20km DDM DFB Duplex LC transceiver ebonakalayo

incazelo emfushane:

Ama-transceivers angumklamo weMetro / Access Networks, iFiber Channel kanye nohlelo lweCPRI. Imodyuli ye-transceiver ihambisana neSivumelwano se-SFP + Semithombo Eminingi (i-MSA) futhi iyahambisana nezidingo ze-RoHS.


Imininingwane yomkhiqizo

Incazelo Yomkhiqizo

Ama-transceivers e-SFP asebenza kahle, amamojula abiza kakhulu asekela isilinganiso sedatha esiningi se-1.2 Gbps kuye ku-6Gbps naku-20km ibanga lokudlulisa nge-SMF.

Isici somkhiqizo

Ukudluliswa kwefayibha yemodi eyodwa

Iphakheji yemithombo eminingi ye-SFP ene-LC Receptacle

Kuze kufike ku-6.144Gb / s Links Data

1310nm DFB laser kanye ne-PIN photo detector

Ikhono Elikwazi Ukushisa

Ukunikezwa kwamandla okukodwa okungu-3.3V

Ihambisana nemininingwane ye-IEEE802.3Z

Ukuphepha Kwamehlo Kwakhelwe Ukuhlangabezana neLaser Class1, Okuhambisana ne-IEC60825-1

Isicelo

Amanethiwekhi kaMetro / Access

1×Isiteshi se-Fibre

I-CPRI

Ukucaciswa Komkhiqizo

Ipharamitha Idatha Ipharamitha Idatha
IFomu Factor I-SFP + I-Wavelength 1310nm
Isilinganiso sedatha enkulu 6.144 Gbps Max Transmission Ibanga 20km
Isixhumi I-Duplex LC Abezindaba SMF
Transmitter Uhlobo I-DFB Uhlobo Lomamukeli PINTIA
Ukuxilongwa I-DDM iyasekelwa Ithempelesha Ibanga 0 kuye ku-70 ° C /

-40 ° C ~ + 85 ° C

Amandla we-TX -5 ~ 0dBm Ukuzwela Komamukeli <-14dBm
<-14dBm Ukunikezwa Kwamanje <150mA Ukuqothulwa kwesilinganiselo

3.5dB

1

Ukuhlolwa kwekhwalithi

2

Ukuhlolwa kwekhwalithi ye-TX / RX Signal

3

Linganisa Ukuhlolwa

4

Ukuhlolwa kwe-Spectrum Optical

5

Ukuhlolwa kweSenstivity

6

Ukuthembeka nokuhlolwa kokuqina

Ukuhlolwa kwe-Endface

xinfu

Isitifiketi sekhwalithi

safd (2)

Isitifiketi se-CE

safd (3)

Umbiko we-EMC

safd (1)

I-IEC 60825-1

123(1)

  • I-IEC 60950-1
  • I-6Gb / s SFP + 1310nm 10km DDM DFB Duplex LC transceiver ebonakalayo