page_banner

imikhiqizo

I-40Gb / s QSFP + 1310nm 2km DDM Duplex LC transceiver ebonakalayo

incazelo emfushane:

I-40Gb / s 2km QSFP + Transceiver iyimodyuli ye-transceiver eyenzelwe ukuxhumana kwe-40GBASE-LR4, i-InfiniBand QDR ne-DDR nezinhlelo zokuxhuma ze-40G Telecom. Idizayini ihambisana ne-40GBASE-LR4 ye-IEEE P802.3ba standard kanye ne-QSFP Multi-Source Agreement (MSA) kanye ne-QDR / DDR Infiniband data rates


Imininingwane yomkhiqizo

Incazelo Yomkhiqizo

Imodyuli iguqula iziteshi zokufaka ezi-4 (ch) zedatha kagesi engu-10Gb / s ibe amasiginali we-4 CWDM optical, bese iziphindaphinda zibe yisiteshi esisodwa sokudluliswa kwe-40Gb / s optical. Ngokuphambene nalokho, ngasohlangothini lomamukeli, imodyuli ikhetha ukusika okufakwayo okungu-40Gb / s kumasiginali eziteshi ze-4 CWDM, bese ibaguqula babe yimininingwane kagesi ekhipha isiteshi esingu-4.

Amaza amaphakathi eziteshi ze-4 CWDM angama-1271nm, 1291nm, 1311nm no-1331nm njengamalungu egridi yamaza we-CWDM echazwe ku-ITU-T G694.2. 

Isici somkhiqizo

Isekela amazinga we-41.2Gbps ahlanganisiwe 

Isidluliseli se-4x10.3Gbps se-CWDM esingapheli

Isamukeli se-PIN-TIA esizwela kakhulu

Kuze kufike ku-2km ku-SMF

Izithako ze-Duplex LC

Isici sefomu esishisayo se-QSFP + esishisayo                  

Ukushabalalisa kwamandla <3.5W

Zonke izindlu zensimbi zokusebenza okuphezulu kwe-EMI

I-RoHS6 iyahambisana (ihola phambili)

Ithempelesha yecala elisebenzayo:

Okwezebhizinisi: 0ºC kuye + 70 ° C

Isicelo

40GBASE-LR4

I-InfiniBand QDR ne-DDR iyaxhuma

Ukuxhumeka kwe-40G Telecom

Ukucaciswa Komkhiqizo

Ipharamitha

Idatha

Ipharamitha

Idatha

IFomu Factor

QSFP +

I-Wavelength

I-CWDM

Isilinganiso sedatha enkulu

41.2Gbps

Max Transmission Ibanga

2km

Isixhumi

I-Duplex LC

Ukuqothulwa kwesilinganiselo

3.5dB

Transmitter Uhlobo

I-CWDM

Uhlobo Lomamukeli

I-PIN

Ukuxilongwa

I-DDM iyasekelwa

Ithempelesha Ibanga

0 kuye ku-70 ° C (32 kuye ku-158 ° F)

Amandla we-TX 

-5 ~ 2.3dBm

Ukuzwela Komamukeli

<-11.5dBm

 

<-11.5dBm

1

Ukuhlolwa kwekhwalithi

2

Ukuhlolwa kwekhwalithi ye-TX / RX Signal

3

Linganisa Ukuhlolwa

4

Ukuhlolwa kwe-Spectrum Optical

5

Ukuhlolwa kweSenstivity

6

Ukuthembeka nokuhlolwa kokuqina

Ukuhlolwa kwe-Endface

xinfu

Isitifiketi sekhwalithi

safd (2)

Isitifiketi se-CE

safd (3)

Umbiko we-EMC

safd (1)

I-IEC 60825-1

123(1)

  • I-IEC 60950-1
  • I-10G XFP Duplex / CWDM / DWDM / BIDI Optical Transceivers

  • I-40Gb / s QSFP + CWDM 40km DDM Duplex LC transceiver ebonakalayoUmkhiqizo