page_banner

imikhiqizo

I-25Gb / s SFP28 LAN-WDM 10km DDM EML Duplex LC i-transceiver ebonakalayo

incazelo emfushane:

I-SFP28 LAN-WDM Module ethobela i-SFF-8431, SFF-8432 ne-IEEE 802.3CC 25GBASE-ER. Imisebenzi yokuxilongwa kwedijithali iyatholakala nge-2-wire serial interface, njengoba kuchaziwe ku-SFF-8472. I-transceiver ebonakalayo ihambisana nemfuneko ye-RoHS.


Imininingwane yomkhiqizo

Incazelo yomkhiqizo:

I-25G LAN WDM iyimodyuli ye-transceiver optical ehlangene kakhulu futhi ine-12 wavelength. Isidlulisi se-LAN-WDM EML nesamukeli se-APD sinikela ngokusebenza okuphezulu kwezinhlelo zokusebenza ze-Ethernet ezixhumaneni ezifika ku-10km ku-SMF.

Isici somkhiqizo

Ukusebenza kwedatha efinyelela ku-25Gbps
I-LAN-WDM EML yokupholisa i-laser nesamukeli se-APD
Isondo lokushicilela le-SFP28 elishisayo
Imisebenzi eyakhelwe ngaphakathi yedijithali yokuxilonga
Ukunikezwa kwamandla okukodwa okungu-3.3V
Ukuhlakazwa kwamandla ngaphansi kuka-2.0 W
I-CDR yangaphakathi kuzo zombili iziteshi zokudlulisa nokwamukela
Sekela ukudlula kweCDR
Iphakheji ye-SFP28 MSA enesixhumi se-LC
I-jitter ephansi kakhulu
I-EMI ephansi kakhulu nokuvikelwa okuhle kakhulu kwe-ESD
I-RoHS iyahambisana

Isicelo

25GBASE-LR 25G Ethernet
I-25.78125 Gb / s i-LAN-WDM
I-CPRI / eCPRI
Esinye isixhumanisi se-optical

Imininingwane yomkhiqizo:

Ipharamitha Idatha Ipharamitha Idatha
IFomu Factor SFP28 I-Wavelength I-LANWDM
Isilinganiso sedatha enkulu 25.78125 Gbps Max Transmission Ibanga 10km
Isixhumi I-Duplex LC Abezindaba SM
Transmitter Uhlobo I-LANWDM EML Uhlobo Lomamukeli I-APD
Ukuxilongwa I-DDM iyasekelwa Ithempelesha Ibanga 0 kuye ku-70 ° C
I-TX Power umzila ngamunye -2 ~ + 6dBm Ukuzwela Komamukeli <-19.5dBm
<-19.5dBm Ukusetshenziswa kwamandla 2W Ukuqothulwa kwesilinganiselo

6dB

1

Ukuhlolwa kwekhwalithi

2

Ukuhlolwa kwekhwalithi ye-TX / RX Signal

3

Linganisa Ukuhlolwa

4

Ukuhlolwa kwe-Spectrum Optical

5

Ukuhlolwa kweSenstivity

6

Ukuthembeka nokuhlolwa kokuqina

Ukuhlolwa kwe-Endface

xinfu

Isitifiketi sekhwalithi

safd (2)

Isitifiketi se-CE

safd (3)

Umbiko we-EMC

safd (1)

I-IEC 60825-1

123(1)

  • I-IEC 60950-1
  • I-25Gb / s SFP28 CWDM 40km DDM EML Duplex LC i-transceiver ebonakalayo

  • I-25Gb / s SFP28 LAN-WDM 40km DDM EML Duplex LC i-transceiver ebonakalayoUmkhiqizo