page_banner

imikhiqizo

I-25Gb / s SFP28 CWDM 10km DDM EML Duplex LC transceiver ebonakalayo

incazelo emfushane:

Ama-transceivers e-SFP28 aklanyelwe ukusetshenziswa kuzixhumanisi ze-Ethernet kuze kufike ku-25.78 Gb / s rate yedatha nobude besixhumanisi se-10km. Ahambisana ne-SFF-8472, futhi ahambisana ne-SFF-8432 kanye nezingxenye ezisebenzayo ze-SFF-8431. Ama-transceivers optical athobela imfuneko ye-RoHS.


Imininingwane yomkhiqizo

Incazelo Yomkhiqizo

Ama-transceivers e-SFP28 aklanyelwe ukusetshenziswa kuzixhumanisi ze-Ethernet kuze kufike ku-25.78 Gb / s rate yedatha nobude besixhumanisi se-10km. Ahambisana ne-SFF-8472, futhi ahambisana ne-SFF-8432 kanye nezingxenye ezisebenzayo ze-SFF-8431. Ama-transceivers optical athobela imfuneko ye-RoHS

Isici somkhiqizo

Ukusekela ukudluliswa kwe-25.78125gb / s

Kufinyelela ku-10km ukudluliswa ngentambo yemodi eyodwa

I-laser ye-CWDM yokupholisa isetshenziselwa ukudlulisa futhi umtshina we-APD usetshenziselwa ukwamukela

Ukusetshenziswa kwamandla okuphansi, kuze kufike ku-1.2W

Lokushisa Ukusebenza 0 ℃ ~ 70 ℃

Ukushiswa kwamandla okuphansi, iMax 1.2W

I-SFF-8419: Isivinini Esincane Sikagesi

I-SFF-8432: Imodyuli Engaxhunywa

I-SFF-8472: Isixhumanisi Sokuphatha

GR-468: Ukuthembeka Kweziqu

IEEE 802.3cc: Ukucaciswa Kwesendlalelo Somzimba Namapharamitha Wokuphatha

I-ROHS-6: Ukuphepha Kwemvelo

Isicelo

I-Ethernet ye-25GBASE-LR

I-InfiniBand EDR

Ukuxhumeka kokuphathelene

 

Ukucaciswa Komkhiqizo

Ipharamitha Idatha Ipharamitha Idatha
IFomu Factor SFP28 I-Wavelength I-CWDM
Isilinganiso sedatha enkulu 25.78125 Gbps Max Transmission Ibanga 10km
Isixhumi I-Duplex LC Abezindaba SM
Transmitter Uhlobo I-CWDM Uhlobo Lomamukeli PD
Ukuxilongwa I-DDM iyasekelwa Ithempelesha Ibanga 0 kuye ku-70 ° C
Amandla we-TX 0 ~ + 6dBm Ukuzwela Komamukeli <-14dBm
<-14dBm Ukusetshenziswa kwamandla Usayizi 1.2W Ukuqothulwa kwesilinganiselo

3.5dB

1

Ukuhlolwa kwekhwalithi

2

Ukuhlolwa kwekhwalithi ye-TX / RX Signal

3

Linganisa Ukuhlolwa

4

Ukuhlolwa kwe-Spectrum Optical

5

Ukuhlolwa kweSenstivity

6

Ukuthembeka nokuhlolwa kokuqina

Ukuhlolwa kwe-Endface

xinfu

Isitifiketi sekhwalithi

safd (2)

Isitifiketi se-CE

safd (3)

Umbiko we-EMC

safd (1)

I-IEC 60825-1

123(1)

  • I-IEC 60950-1
  • I-1.25Gb / s SFP DWDM 160km DDM Duplex LC transceiver ebonakalayo