page_banner

imikhiqizo

  • 25Gb/s SFP28 LR 1310nm 10km DDM DFB LC optical transceiver

    I-25Gb / s SFP28 LR 1310nm 10km DDM DFB LC i-transceiver ebonakalayo

    Ama-transceivers e-SFP28 asebenza kahle, amamojula abiza izindleko asekela isilinganiso sedatha ye-25Gbps nobude besixhumanisi se-10km ku-SMF. Idizayinelwe i-25GBASE-LR Ethernet ne-25.78125 Gb / s umzila owodwa 100GE LR4. Ziyahambisana nokuhambisana ne-SFF-8402 ne-SFF-8472, SFF-8432, SFF-8431 ne-IEEE 802.3by 25GBASE-LR, FCC 47 CFR Part 15, Class B, Telcordia GR-468-CORE.
  • 25Gb/s SFP28 SR 850nm 100m DDM VCSEL LC optical transceiver

    I-25Gb / s SFP28 SR 850nm 100m DDM VCSEL LC i-transceiver ebonakalayo

    I-SFP28 transceiver iyimodyuli ye-transceiver ebonakalayo eumbane eguqula i-25Gbit / s serial PECL noma idatha kagesi ye-CML ibe idatha ye-serial optical ehambisana nezinga le-25GBASE-SR. Idizayinelwe amanethiwekhi endawo yokugcina ngesivinini esikhulu, i-Computer cluster cross-connect, amapayipi wedatha ashesha ngokwezifiso kanye ne-Inter Rack Connection. Zihambisana nokuhambisana ne-SFF-8431, SFF-8432 ne-IEEE 802.3ae 25GBASE-LR.
  • 25Gb/s SFP28 BIDI 1270nm/1330nm 10km

    I-25Gb / s SFP28 BIDI 1270nm / 1330nm 10km

    Ama-transceivers e-SFP28 aklanyelwe ukusetshenziswa kuzixhumanisi ze-Ethernet kuze kufike ku-25.78 Gb / s rate yedatha kuze kufike ku-10 km ubude besixhumanisi. Ahambisana ne-SFF-8472, futhi ahambisana ne-SFF-8432 kanye nezingxenye ezisebenzayo ze-SFF-8431. Ama-transceivers optical athobela imfuneko ye-RoHS.