page_banner

imikhiqizo

155Mbps SFP 1310nm 40km DDM Duplex LC transceiver optical

incazelo emfushane:

Ama-transceivers aklanyelwe i-SONET, i-SDH, i-Fast Ethernet nolunye uhlelo lokusebenza lwezixhumanisi ezibonakalayo. Imodyuli ye-transceiver iyahambisana ne-IEC60825-1 ne-SFF-8472. Iyahambisana nemfuneko ye-RoHS.


Imininingwane yomkhiqizo

Incazelo Yomkhiqizo

I-transceiver ebonakalayo ukusebenza okuphezulu, imodyuli esebenza kahle ene-Duplex LC optics interface. I-AC ejwayelekile ihlanganiswe ne-CML yesiginali enejubane nokulawula kwe-LVTTL nokuqapha amasiginali. Isigaba sokwamukela sisebenzisa isamukeli se-PIN bese isidluliseli sisebenzisa i-1310nm FP laser, ukuqinisekisa ukuhlangabezana nesicelo se-SONET OC-3 / SDH STM-1 40km.

Isici somkhiqizo

Ihambisana ne-ITU-T G.957, G.958

Iphakheji Yemithombo Eminingi ene-Duplex LC Isixhumi

Isilinganiso sedatha esifinyelela ku-155Mb / s

Imodi eyodwa ye-1310nm FP

Ukunikezwa kwamandla okukodwa okungu-3.3V

Okushisayo

Ukuphepha Kwamehlo Kwakhelwe Ukuhlangabezana neLaser Class1, Okuhambisana ne-IEC60825-1

Imikhiqizo Ehambisana Ne-RoHS Iyatholakala

Ithempelesha yecala elisebenzayo: Okujwayelekile: 0 kuye + 70 ° C, Ezezimboni: -40 kuye + 85 ° C

Isicelo

ISONET OC-3 / SDH STM-1

I-Ethernet esheshayo

Ezinye izixhumanisi ze-Optical

Ukucaciswa Komkhiqizo

Ipharamitha Idatha Ipharamitha Idatha
IFomu Factor SFP I-Wavelength 1310nm
Isilinganiso sedatha enkulu 155Mbps Max Transmission Ibanga 40km
Isixhumi I-Duplex LC Ukuqothulwa kwesilinganiselo 9dB
Transmitter Uhlobo FP Uhlobo Lomamukeli PINTIA
Ukuxilongwa I-DDM iyasekelwa Ithempelesha Ibanga 0 kuye ku-70 ° C /

-40 ° C ~ + 85 ° C

Amandla we-TX -7 ~ -2dBm Ukuzwela Komamukeli <-36dBm

<-36dBm

1

Ukuhlolwa kwekhwalithi

2

Ukuhlolwa kwekhwalithi ye-TX / RX Signal

3

Linganisa Ukuhlolwa

4

Ukuhlolwa kwe-Spectrum Optical

5

Ukuhlolwa kweSenstivity

6

Ukuthembeka nokuhlolwa kokuqina

Ukuhlolwa kwe-Endface

xinfu

Isitifiketi sekhwalithi

safd (2)

Isitifiketi se-CE

safd (3)

Umbiko we-EMC

safd (1)

I-IEC 60825-1

I-IEC 60950-1

Ukuthumela

I-Topticom isebenza nenkampani edumile yezwe efana ne-DHL, Fedex, TNT, UPS njll ukuqinisekisa ukuthi izimpahla zakho zingakufinyelela ngesikhathi.

Iwaranti

Iwaranti yeTopticom ifaka kuphela ukukhubazeka okuvela ngaphansi kokujwayelekile futhi akubandakanyi ukungasebenzi kahle noma ukwehluleka okuvela ekusetshenzisweni kabi, ukuhlukunyezwa, ukunganakwa, ukushintshwa, izinkinga ngamandla kagesi, ukusetshenziswa ngokuhambisana nemiyalelo yomkhiqizo, izenzo zemvelo, noma ukufakwa okungafanele noma ukusebenza okungafanele noma ukulungiswa okwenziwe yinoma ngubani ngaphandle kweTopticom.Buyisela-30days.

 Noma yisiphi isimangalo maqondana naleyo mikhiqizo lapho umthengi efuna ukubuyiselwa imali yentengo kufanele senziwe ezinyangeni eziyi-6 kusukela ngosuku lokuqala lokuthunyelwa yi-Topticom.Ukushintshaniswa-30days.

Umthengi angenza izimangalo zokuthola umkhiqizo ozongena esikhundleni isikhathi esiyizinsuku ezingama-30 kusukela osukwini lokuqala lokuthunyelwa yiNkampani.Iwaranti-3 iminyaka.


  •  ITopticom inikela ngosizo lwezobuchwepheshe ekuphenyweni kwezinkinga zokusebenza, ukukhomba ukulungiswa nokulungisa izixazululo zesikhashana nezokugcina kunoma yiziphi izinkinga ezivelayo ngesikhathi sokufakwa, ukuthumela noma ukusebenza kwemishini. Kumele uphendule kungakapheli amahora angama-24 ngemuva kokuthola isaziso samakhasimende ngezinkinga zekhwalithi.
  • 155Mbps SFP 1310nm 20km DDM Duplex LC transceiver optical