page_banner

imikhiqizo

155Mbps SFP 1310nm 20km DDM Duplex LC transceiver optical

incazelo emfushane:

Ama-transceivers angumklamo weSONET, i-SDH nolunye uhlelo lokusebenza lwezixhumanisi ezibonakalayo. Imodyuli ye-transceiver iyahambisana ne-IEC60825-1 ne-SFF-8472. Iyahambisana nemfuneko ye-RoHS.


Imininingwane yomkhiqizo

Incazelo Yomkhiqizo

I-transceiver ebonakalayo ukusebenza okuphezulu, imodyuli esebenza kahle ene-Duplex LC optics interface. I-AC ejwayelekile ihlanganiswe ne-CML yesiginali enejubane nokulawula kwe-LVTTL nokuqapha amasiginali. Ingxenye yesamukeli isebenzisa isamukeli se-PIN futhi isidluliseli sisebenzisa i-1310nm FP laser, ukuqinisekisa ukuhlangabezana nesicelo se-SONET OC-3 / SDH STM-1 20Km.

Isici somkhiqizo

Ihambisana ne-ITU-T G.957, G.958

Iphakheji Yemithombo Eminingi ene-Duplex LC Isixhumi

Isilinganiso sedatha esifinyelela ku-155Mb / s

Imodi eyodwa ye-1310nm FP

Ukunikezwa kwamandla okukodwa okungu-3.3V

Okushisayo

Ukuphepha Kwamehlo Kwakhelwe Ukuhlangabezana neLaser Class1, Okuhambisana ne-IEC60825-1

Imikhiqizo Ehambisana Ne-RoHS Iyatholakala

Ithempelesha yecala elisebenzayo: Okujwayelekile: 0 kuye + 70 ° C, Ezezimboni: -40 kuye + 85 ° C

Isicelo

ISONET OC-3 / SDH STM-1

I-SDH STM-1I-S-1.1L-1.1L-1.2

Ezinye izixhumanisi ze-Optical

Ukucaciswa Komkhiqizo

Ipharamitha Idatha Ipharamitha Idatha
IFomu Factor SFP I-Wavelength 1310nm
Isilinganiso sedatha enkulu 155Mbps Max Transmission Ibanga 20km
Isixhumi I-Duplex LC Ukuqothulwa kwesilinganiselo 9dB
Transmitter Uhlobo FP Uhlobo Lomamukeli PINTIA
Ukuxilongwa I-DDM iyasekelwa Ithempelesha Ibanga 0 kuye ku-70 ° C /

-40 ° C ~ + 85 ° C

Amandla we-TX -12 ~ -7dBm Ukuzwela Komamukeli <-32dBm

<-32dBm

1

Ukuhlolwa kwekhwalithi

2

Ukuhlolwa kwekhwalithi ye-TX / RX Signal

3

Linganisa Ukuhlolwa

4

Ukuhlolwa kwe-Spectrum Optical

5

Ukuhlolwa kweSenstivity

6

Ukuthembeka nokuhlolwa kokuqina

Ukuhlolwa kwe-Endface

xinfu

Isitifiketi sekhwalithi

safd (2)

Isitifiketi se-CE

safd (3)

Umbiko we-EMC

safd (1)

I-IEC 60825-1

123(1)

  • I-IEC 60950-1
  • 155Mb / s SFP CWDM 80km DDM Duplex LC transceiver optical