page_banner

imikhiqizo

I-10Gb / s SFP + SR 850nm 300m DDM VCSEL LC i-transceiver ebonakalayo

incazelo emfushane:

I-10Gb / s SFP + SR yakhelwe ukusetshenziswa kwizixhumanisi ze-10-Gigabit Ethernet ngaphezulu kwe-multimode fiber. Zihambisana ne-SFF-8431, SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-SR / SW ne-10G Fiber Channel 1200-Mx-SN-I. Imisebenzi yokuxilongwa kwedijithali iyatholakala nge-2-wire serial interface, njengoba kuchaziwe ku-SFF-8472.


Imininingwane yomkhiqizo

Incazelo Yomkhiqizo

I-10G SFP + SR iyimodyuli ye-transceiver ebonakalayo ye-10Gb / s yezinhlelo zokuxhumana ze-serial optical ku-10Gb / s. Iguqula ukusakazwa kwedatha kagesi eyi-10Gb / s ibe yisiginali ekhipha i-10Gb / s kanye nesiginali yokufaka ye-10Gb / s ibe yimifudlana yedatha kagesi eyi-10Gb / s. Ukusebenza okuphezulu kwe-850nm VCSEL transmitter kanye nomamukeli we-PIN ozwela kakhulu kunikela ngokusebenza okuphezulu kwezicelo ze-Ethernet kuzixhumanisi ezifika ku-300m.

Isici somkhiqizo

Ukudluliswa kwefayibha yemodi eyodwa
Iphakheji yemithombo eminingi ye-SFP ene-LC Receptacle
Kufika ku-11.3Gb / s Links Data
Ikhono Elikwazi Ukushisa
Isidlulisi se-850nm VCSEL, i-PIN photo-detector
Ubukhulu besixhumanisi sobude obungu-300m ku-OM3 MMF
Ukunikezwa kwamandla okukodwa okungu-3.3V
Ihambisana nemininingwane ye-IEEE802.3Z
Ihambisana ne-SFF 8472
Ukuphepha Kwamehlo Kwakhelwe Ukuhlangabezana neLaser Class1, Okuhambisana ne-IEC60825-1

Isicelo

I-10GBASE-SR / SW i-Ethernet
I-SONET OC-192 / SDH STM-64
Isiteshi se-10G Fibre

Ukucaciswa Komkhiqizo

Ipharamitha Idatha Ipharamitha Idatha
IFomu Factor I-SFP + I-Wavelength 850nm
Isilinganiso sedatha enkulu 10 Gbps Max Transmission Ibanga 300m
Isixhumi Okubili LC Abezindaba MMF
Transmitter Uhlobo I-850nm VCSEL Uhlobo Lomamukeli PINTIA
Ukuxilongwa I-DDM iyasekelwa Ithempelesha Ibanga 0 kuye ku-70 ° C /

-40 ° C ~ + 85 ° C

I-TX Power umzila ngamunye -8 ~ -1dBm Ukuzwela Komamukeli <-12dBm
<-12dBm Ukusetshenziswa kwamandla 3.5W Ukuqothulwa kwesilinganiselo

3.5dB

1

Ukuhlolwa kwekhwalithi

2

Ukuhlolwa kwekhwalithi ye-TX / RX Signal

3

Linganisa Ukuhlolwa

4

Ukuhlolwa kwe-Spectrum Optical

5

Ukuhlolwa kweSenstivity

6

Ukuthembeka nokuhlolwa kokuqina

Ukuhlolwa kwe-Endface

xinfu

Isitifiketi sekhwalithi

safd (2)

Isitifiketi se-CE

safd (3)

Umbiko we-EMC

safd (1)

I-IEC 60825-1

123(1)

  • I-IEC 60950-1
  • I-10Gb / s SFP + CWDM 1470nm ~ 1610nm 80km DDM DFB LC i-transceiver ebonakalayo