page_banner

imikhiqizo

I-10Gb / s SFP + LR 1310nm 20km DDM DFB LC I-Duplex transceiver ebonakalayo

incazelo emfushane:

Ama-transceivers we-SFP + we-10Gb / s Enhanced Plugable plugsable SFP + aklanyelwe ukusetshenziswa kuma-10-Gigabit Ethernet links aze afike ku-20km ngaphezulu kwe-Single Mode fiber. Ziyahambisana ne-SFF-8431, SFF-8432 ne-IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW, nemisebenzi ye-10G Fiber Channel 1200-SM-LL-L yedijithali iyatholakala nge-2-wire serial interface. Ama-transceivers optical athobela imfuneko ye-RoHS.


Imininingwane yomkhiqizo

Incazelo Yomkhiqizo

Ama-transceivers we-SFP + we-10Gb / s Enhanced Plugable plugsable SFP + aklanyelwe ukusetshenziswa kuma-10-Gigabit Ethernet links aze afike ku-20km ngaphezulu kwe-Single Mode fiber. Ziyahambisana ne-SFF-8431, SFF-8432 ne-IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW, nemisebenzi ye-10G Fiber Channel 1200-SM-LL-L yedijithali iyatholakala nge-2-wire serial interface. Ama-transceivers optical athobela imfuneko ye-RoHS.

Isici somkhiqizo

Ukudluliswa kwefayibha yemodi eyodwa
Iphakheji yemithombo eminingi ye-SFP ene-LC Receptacle
Kufika ku-10Gb / s Links Data
Ikhono Elikwazi Ukushisa
Ukunikezwa kwamandla okukodwa okungu-3.3V
Ihambisana nemininingwane ye-IEEE802.3Z
Iyahambisana neBellcore TA-NWT-000983
Ukuphepha Kwamehlo Kwakhelwe Ukuhlangabezana neLaser Class1, Okuhambisana ne-IEC60825-1

Isicelo

IGigabit Ethernet
Isiteshi se-Fibre
Isicelo se-WDM

Ukucaciswa Komkhiqizo

Ipharamitha Idatha Ipharamitha Idatha
IFomu Factor I-SFP + I-Wavelength 1310nm
Isilinganiso sedatha enkulu 10 Gbps Max Transmission Ibanga 20km
Isixhumi I-Duplex LC Abezindaba SMF
Transmitter Uhlobo 1310nm DFB Uhlobo Lomamukeli PINTIA
Ukuxilongwa I-DDM iyasekelwa Ithempelesha Ibanga 0 kuye ku-70 ° C /

-40 ° C ~ + 85 ° C

I-TX Power umzila ngamunye -4 ~ + 2dBm Ukuzwela Komamukeli <-14dBm
<-14dBm Ukusetshenziswa kwamandla 3.5W Ukuqothulwa kwesilinganiselo

4dB

1

Ukuhlolwa kwekhwalithi

2

Ukuhlolwa kwekhwalithi ye-TX / RX Signal

3

Linganisa Ukuhlolwa

4

Ukuhlolwa kwe-Spectrum Optical

5

Ukuhlolwa kweSenstivity

6

Ukuthembeka nokuhlolwa kokuqina

Ukuhlolwa kwe-Endface

xinfu

Isitifiketi sekhwalithi

safd (2)

Isitifiketi se-CE

safd (3)

Umbiko we-EMC

safd (1)

I-IEC 60825-1

123(1)

  • I-IEC 60950-1
  • I-10Gb / s SFP + LR 1310nm 10km DDM DFB LC I-Duplex transceiver ebonakalayo