page_banner

imikhiqizo

I-10Gb / s SFP + 1490nm / 1550nm 80kmm DDM EML LC i-transceiver ebonakalayo

incazelo emfushane:

Ama-10Gb / s SFP + BIDI enzelwe ukusetshenziswa kuzixhumanisi ze-10GBASE Ethernet, i-fiber channel ne-WDM application. Zihambisana ne-SFF-8431, SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-ER / EW, SFF-8472 kanye ne-SFP + MSA, FCC 47 CFR Part 15, Class B, neTelcordia GR-468-CORE. I-transceiver ebonakalayo ihambisana nemfuneko ye-RoHS.


Imininingwane yomkhiqizo

Incazelo Yomkhiqizo

Ama-transceivers e-SFP + asebenza kahle, amamojula abiza izindleko asekela isilinganiso sedatha ye-10Gbps nebanga lokudlulisa elingu-80kmm nge-SMF.
I-transceiver iqukethe izigaba ezintathu: i-EML laser transmitter, i-APD ne-MCU unit unit. Onke amamojula anelisa izidingo zokuphepha zekalasi 1.

Isici somkhiqizo

Isekela amanani we-10Gb / s
I-SFP + eshisayo eshisayo
I-LC eyodwa ye-Transmission eqondiswa kabili
Ubukhulu besixhumanisi sobude obungu-80kmm
I-EML laser nesamukeli se-APD
Imisebenzi eyakhelwe ngaphakathi yedijithali yokuxilonga
Ithempelesha ibanga ngu-0 ° C kuye ku-70 ° C / -40 ° C kuye ku-85 ° C
I-EMI ephansi kakhulu nokuvikelwa okuhle kakhulu kwe-ESD

Isicelo

I-10G Base-BX

Ukucaciswa Komkhiqizo

Ipharamitha Idatha Ipharamitha Idatha
IFomu Factor I-SFP + I-Wavelength 1490nm / 1550nm
Isilinganiso sedatha enkulu 10 Gbps Max Transmission Ibanga 80kmm
Isixhumi I-Simplex LC Abezindaba SMF
Transmitter Uhlobo EML Uhlobo Lomamukeli I-APD
Ukuxilongwa I-DDM iyasekelwa Ithempelesha Ibanga 0 kuye ku-70 ° C /

-40 ° C ~ + 85 ° C

I-TX Power umzila ngamunye -2 ~ + 7dBm Ukuzwela Komamukeli <-23dBm
<-23dBm Ukuqothulwa kwesilinganiselo 3.5dB Ukunikezwa Kwamanje

300mA

1

Ukuhlolwa kwekhwalithi

2

Ukuhlolwa kwekhwalithi ye-TX / RX Signal

3

Linganisa Ukuhlolwa

4

Ukuhlolwa kwe-Spectrum Optical

5

Ukuhlolwa kweSenstivity

6

Ukuthembeka nokuhlolwa kokuqina

Ukuhlolwa kwe-Endface

xinfu

Isitifiketi sekhwalithi

safd (2)

Isitifiketi se-CE

safd (3)

Umbiko we-EMC

safd (1)

I-IEC 60825-1

123(1)

  • I-IEC 60950-1
  • I-10Gb / s SFP + 1270nm / 1330nm 40km DDM DFB LC i-transceiver ebonakalayo