page_banner

imikhiqizo

I-10Gb / s SFP + 1270nm / 1330nm 20km DDM DFB LC i-transceiver ebonakalayo

incazelo emfushane:

Ama-transceivers we-10Gb / s (SFP +) we-TM-4DDDG / GD-243E ahambisana nokucaciswa kwamanje kwe-SFP + Multi-Source Agreement (MSA). Zilandela i-10GBASE-LR / LW Ethernet, i-SONET OC-192 / SDH ne-10G Fiber Channel 1200-SM-LL-L.
I-transceiver ebonakalayo ihambisana nemfuneko ye-RoHS.


Imininingwane yomkhiqizo

Incazelo Yomkhiqizo

Ama-transceivers e-SFP + asebenza kahle, amamojula abiza izindleko asekela isilinganiso sedatha ye-10Gbps nebanga lokudlulisa le-20km nge-SMF.
I-transceiver inezingxenye ezintathu: i-Un-cooled DFB laser transmitter, i-PIN photodiode ehlanganiswe ne-trans-impedance preamplifier (TIA) kanye neyunithi yokulawula ye-MCU. Onke amamojula anelisa izidingo zokuphepha ze-laser zeklasi I.
Ama-transceivers ahambisana neSivumelwano Semithombo Eminingi ye-SFP nemisebenzi ye-SFF-8472 yokuxilonga yedijithali.

Isici somkhiqizo

Isekela amazinga we-9.95Gb / s kuya ku-11.3Gb / s
I-SFP + eshisayo eshisayo
I-LC eyodwa ye-Transmission eqondiswa kabili
Ubuningi besixhumanisi sobude obungu-20km
Isihlungi se-WDM esakhelwe ngaphakathi se-1270/1330
I-Uncooled 1270nm noma i-1330nm CWDM DFB Laser.
Ukuhlakazeka kwamandla <1.5W
Ayikho i-Reference Clock edingekayo
Imisebenzi eyakhelwe ngaphakathi yedijithali yokuxilonga
Ithempelesha ibanga ngu-0 ° C kuye ku-70 ° C / -40 ° C kuye ku-85 ° C
I-EMI ephansi kakhulu nokuvikelwa okuhle kakhulu kwe-ESD

Isicelo

I-10GBASE-LR / LW Ethernet
ISONET OC-192 / SDH
Isiteshi se-10G Fibre

Ukucaciswa Komkhiqizo

Ipharamitha Idatha Ipharamitha Idatha
IFomu Factor I-SFP + I-Wavelength 1270nm / 1330nm
Isilinganiso sedatha enkulu 10 Gbps Max Transmission Ibanga 20km
Isixhumi I-Simplex LC Abezindaba SMF
Transmitter Uhlobo I-DFB Uhlobo Lomamukeli PINTIA
Ukuxilongwa I-DDM iyasekelwa Ithempelesha Ibanga 0 kuye ku-70 ° C /

-40 ° C ~ + 85 ° C

I-TX Power umzila ngamunye -3 ~ + 2dBm Ukuzwela Komamukeli <-14.5dBm
<-14.5dBm Ukusetshenziswa kwamandla 1.5W Ukunikezwa Kwamanje

450mA

1

Ukuhlolwa kwekhwalithi

2

Ukuhlolwa kwekhwalithi ye-TX / RX Signal

3

Linganisa Ukuhlolwa

4

Ukuhlolwa kwe-Spectrum Optical

5

Ukuhlolwa kweSenstivity

6

Ukuthembeka nokuhlolwa kokuqina

Ukuhlolwa kwe-Endface

xinfu

Isitifiketi sekhwalithi

safd (2)

Isitifiketi se-CE

safd (3)

Umbiko we-EMC

safd (1)

I-IEC 60825-1

123(1)

  • I-IEC 60950-1
  • I-10Gb / s SFP + 1270nm / 1330nm 10km DDM DFB LC i-transceiver ebonakalayo