page_banner

imikhiqizo

I-10Gb / s SFP + 1270nm / 1330nm 10km DDM DFB LC i-transceiver ebonakalayo

incazelo emfushane:

Ama-10Gb / s SFP + BIDI enzelwe ukusetshenziswa kuzixhumanisi ze-10GBASE-BX Ethernet. Zihambisana ne-SFF-8431, SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW, SFF-8472 kanye ne-SFP + MSA, FCC 47 CFR Part 15, Class B, neTelcordia GR-468-CORE. I-transceiver ebonakalayo ihambisana nemfuneko ye-RoHS.


Imininingwane yomkhiqizo

Incazelo Yomkhiqizo

Ama-transceivers e-SFP + asebenza kahle, amamojula abiza izindleko asekela isilinganiso sedatha ye-10Gbps nebanga lokudlulisa le-10km nge-SMF.
I-transceiver inezingxenye ezintathu: i-Un-cooled DFB laser transmitter, i-PIN photodiode ehlanganiswe ne-trans-impedance preamplifier (TIA) kanye neyunithi yokulawula ye-MCU. Onke amamojula anelisa izidingo zokuphepha ze-laser zeklasi I.
Ama-transceivers ahambisana neSivumelwano Semithombo Eminingi ye-SFP nemisebenzi ye-SFF-8472 yokuxilonga yedijithali.

Isici somkhiqizo

Isekela i-10Gb / s serial interface ebonakalayo
Kufinyelela ku-10km ukudluliswa ku-SMF
I-laser ye-DFB engapholi ne-PIN
I-SFP + eshisayo eshisayo
SFI isivinini esibonakalayo sikagesi
Imisebenzi eyakhelwe ngaphakathi yedijithali yokuxilonga
Ukusetshenziswa kwamandla ngaphansi kuka-1.0 W
Ukushisa kwamacala okusebenza: -40 ~ + 85 ° C
Iphakethe le-SFP + MSA elinesixhumi se-simplex LC, i-Bi-directional

Isicelo

I-10GBASE-BX 10G Ethernet
Ezinye izixhumanisi ezibonakalayo

Ukucaciswa Komkhiqizo

Ipharamitha Idatha Ipharamitha Idatha
IFomu Factor I-SFP + I-Wavelength 1270nm / 1330nm
Isilinganiso sedatha enkulu 10 Gbps Max Transmission Ibanga 10km
Isixhumi I-Simplex LC Abezindaba SMF
Transmitter Uhlobo I-DFB Uhlobo Lomamukeli PINTIA
Ukuxilongwa I-DDM iyasekelwa Ithempelesha Ibanga 0 kuye ku-70 ° C / -40 ° C ~ + 85 ° C
I-TX Power umzila ngamunye -8.2 ~ + 0.5dBm Ukuzwela Komamukeli <-14.4dBm
<-14.4dBm Ukusetshenziswa kwamandla 1W Ukunikezwa Kwamanje

300mA

1

Ukuhlolwa kwekhwalithi

2

Ukuhlolwa kwekhwalithi ye-TX / RX Signal

3

Linganisa Ukuhlolwa

4

Ukuhlolwa kwe-Spectrum Optical

5

Ukuhlolwa kweSenstivity

6

Ukuthembeka nokuhlolwa kokuqina

Ukuhlolwa kwe-Endface

xinfu

Isitifiketi sekhwalithi

safd (2)

Isitifiketi se-CE

safd (3)

Umbiko we-EMC

safd (1)

I-IEC 60825-1

123(1)

  • I-IEC 60950-1
  • I-100Gb / s QSFP28 PSM4 1310nm 2km DDM DFB transceiver ebonakalayo