page_banner

imikhiqizo

I-100GBASE-LR4 ne-112GBASE-OTU4 QSFP28 Isilinganiso Esikabili 1310nm 100m DDM DML ne-PIN LC transceiver optical

incazelo emfushane:

I-100Gb / s QSFP28 LR4 iyiziteshi ezine, ezixhumekayo, i-transceiver ebonakalayo efanayo futhi eyenzelwe i-100 Gigabit Ethernet, i-OTN OTU4 4I1-9D1F, izinhlelo ze-CPRI 10. Zihambisana ne-IEEE P802.3ba ne-OTU4 4I1-9D1F ejwayelekile. Ama-transceivers optical athobela imfuneko ye-RoHS.


Imininingwane yomkhiqizo

Incazelo Yomkhiqizo

I-100G QSFP28 ihlanganisa imizila yedatha emine ohlangothini ngalunye nge-bandwidth engu-100Gb / s. Umzila ngamunye ungasebenza ku-27.953Gb / s kuze kufike ku-10km ibanga lokuhambisa usebenzisa i-G.652 SMF. Lawa amamojula aklanyelwe ukusebenza ngaphezulu kwezinhlelo ze-fiber eyodwa kusetshenziswa ubude begama eliyi-1310nm.

Isici somkhiqizo

Izinga ledatha yomugqa lize lifike ku-25.78125Gb / s, 27.953Gb / s

Isici sefomu le-QSFP28 esishisayo

Iziteshi ezi-4 1310nm LAN WDM DML ne-PIN photo detector array

Transmitter: selehlile 4x25Gb / s LAN WDM DML TOSA

Umamukeli: 4x25Gb / s PIN ROSA

I-4x28G Interface Serial Serial (CEI-28G-VSR)

Imisebenzi eyakhelwe ngaphakathi yedijithali yokuxilonga

Ukunikezwa kwamandla okukodwa okungu-3.3V

Ukusetshenziswa kwamandla okuphansi <3.5 W

Isicelo

Izixhumanisi ze-100GBASE-LR4 Ethernet

I-OTN OTU4 4I1-9D1F

I-CPRI 10

Imininingwane yomkhiqizo:

Ipharamitha

Idatha

Ipharamitha

Idatha

IFomu Factor

QSFP28

I-Wavelength

1310nm

Isilinganiso sedatha enkulu

I-Dual Rate 103.1 Gbps ne-112Gbps

Max Transmission Ibanga

10km @ SMF

Isixhumi

LC kabili

Abezindaba

SMF

Transmitter Uhlobo

I-DML 1310nm

Uhlobo Lomamukeli

I-PIN

Ukuxilongwa

I-DDM iyasekelwa

Ithempelesha Ibanga

0 kuye ku-70 ° C (32 kuye ku-158 ° F)

I-TX Power umzila ngamunye

-4.3 ~ 4.5dBm

Ukuzwela Komamukeli

<-8.6dBm(100G)

<-8.4dBm(112G)

<-8.6dBm (100G)

<-8.4dBm (112G)

Ukusetshenziswa kwamandla

3.5W

Ukuqothulwa kwesilinganiselo

1

4dB

2

Ukuhlolwa kwekhwalithi

3

Ukuhlolwa kwekhwalithi ye-TX / RX Signal

4

Linganisa Ukuhlolwa

5

Ukuhlolwa kwe-Spectrum Optical

6

Ukuhlolwa kweSenstivity

Ukuthembeka nokuhlolwa kokuqina

xinfu

Ukuhlolwa kwe-Endface

safd (2)

Isitifiketi sekhwalithi

safd (3)

Isitifiketi se-CE

safd (1)

Umbiko we-EMC

123(1)

  • I-IEC 60825-1
  • Langaphambilini