page_banner

imikhiqizo

I-100Gb / s CFP4 1310nm 10km DDM LAN-WDM EML i-transceiver ebonakalayo

incazelo emfushane:

I-100Gb / s CFP4 yakhelwe i-100GBASE Ethernet. Zihambisana ne-CFP MSA, IEEE 802.3ba 100GBASE-LR4, IEEE802.3bm CAUI-4 ne-CEI-28G-VSR. Ama-transceivers optical athobela imfuneko ye-RoHS.


Imininingwane yomkhiqizo

Incazelo Yomkhiqizo

I-CFP4 LR4 iguqula iziteshi ezi-4 zokufaka zedatha kagesi engu-25Gb / s iziteshi ezi-4 zamasignali we-LAN WDM optical bese iphindaphindeka ibe yisiteshi esisodwa sokudluliswa kwe-100Gb / s optical. Ngakolunye uhlangothi ohlangothini lomamukeli, imodyuli de-multiplexes okokufaka okungu-100Gb / s kuziteshi ezi-4 zamasignali we-LAN WDM optical bese ibaguqula babe iziteshi ezine zokukhipha zedatha kagesi.
Amandla amaphakathi amaphakathi eziteshi ze-4 LAN WDM angama-1295.56, 1300.05, 1304.58 no-1309.14 nm njengamalungu egridi yamaza we-LAN WDM echazwe ku-IEEE 802.3ba.

Isici somkhiqizo

Isici sefomu esishisayo se-CFP4 MSA
Transmitter: selehlile 4x25Gb / s LAN WDM EML TOSA (1295.56, 1300.05, 1304.58, 1309.14nm)
Umamukeli: 4x25Gb / s PIN ROSA
I-4x28G Interface Serial Serial (CEI-28G-VSR)
Kufika ku-10km ukufinyelela kwe-G.652 SMF
I-interface ye-MDIO yokuphathwa ngokuqapha okuxilonga kwidijithali
Ukunikezwa kwamandla okukodwa okungu-3.3V
Isamukeli se-Duplex LC
Ikesi lokushisa elisebenzayo: 0 ~ 70oC
I-RoHS-6 iyahambisana

Isicelo

I-100GBASE-LR4 Ethernet
OTN OTU4

Ukucaciswa Komkhiqizo

Ipharamitha

Idatha

Ipharamitha

Idatha

IFomu Factor

I-CFP4

I-Wavelength

4 I-LAN WDM

Isilinganiso sedatha enkulu

103.1 Gbps

Max Transmission Ibanga

10km

Isixhumi

I-Duplex LC

Abezindaba

SMF

Transmitter Uhlobo

I-LAN-WDM EML

Uhlobo Lomamukeli

I-PIN

Ukuxilongwa

I-DDM iyasekelwa

Ithempelesha Ibanga

0 kuye ku-70 ° C (32 kuye ku-158 ° F)

Ukuhlolwa kwekhwalithi

1

Ukuhlolwa kwekhwalithi ye-TX / RX Signal

2

Linganisa Ukuhlolwa

3

Ukuhlolwa kwe-Spectrum Optical

4

Ukuhlolwa kweSenstivity

5

Ukuthembeka nokuhlolwa kokuqina

6

Ukuhlolwa kwe-Endface

Isitifiketi sekhwalithi

xinfu

Isitifiketi se-CE

safd (2)

Umbiko we-EMC

safd (3)

I-IEC 60825-1

safd (1)

I-IEC 60950-1

123(1)

  • Langaphambilini
  • Olandelayo: