page_banner

imikhiqizo

I-100Gb / s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM VCSEL MPO i-transceiver ebonakalayo

incazelo emfushane:

I-100Gb / s QSFP28 SR4 iyi-
ezine-channel, pluggable, parallel transceiver optical futhi eyenzelwe i-100GBASE-SR4 kanye ne-100 Gigabit Ethernet, i-InfiniBand EDR, i-FDR, ne-QDR. Zihambisana nokucaciswa kwe-SFF-8665, IEEE 802.3bm 100GBASE-SR4 kanye neTelcordia GR-468-CORE. Ama-transceivers optical athobela imfuneko ye-RoHS.


Imininingwane yomkhiqizo

Incazelo Yomkhiqizo

I-100G QSFP28 ihlanganisa imizila yedatha emine ohlangothini ngalunye nge-bandwidth engu-100Gb / s. Umzila ngamunye ungasebenza ku-25.78125Gb / s kufika ku-70m ibanga lokudlulisa usebenzisa i-OM3 fiber noma ibanga lokudlulisa le-100m kusetshenziswa i-OM4 fiber. Lawa ma-module enzelwe ukuthi asebenze ngaphezulu kwezinhlelo ze-multimode fiber kusetshenziswa ubude begama eliyi-850nm.

Isici somkhiqizo

Kufika kusilinganiso sedatha esingu-103.1Gb / s

Isici sefomu le-QSFP28 esishisayo

Iziteshi ezi-4 eziyi-850nm VCSEL kanye ne-PIN photo detector array

Amasekhethi angaphakathi e-CDR kuziteshi zombili zokuthola nezokudlulisa

Imisebenzi eyakhelwe ngaphakathi yedijithali yokuxilonga

Ukunikezwa kwamandla okukodwa okungu-3.3V

Ukusetshenziswa kwamandla okuphansi <2.5 W

Isicelo

I-100GBASE-SR4 100G Ethernet ngaphezulu kwe-Duplex MMF

I-infiniband EDR, FDR, QDR

Ezinye izixhumanisi ezibonakalayo

Ukucaciswa Komkhiqizo

Ipharamitha

Idatha

Ipharamitha

Idatha

IFomu Factor

QSFP28

I-Wavelength

850nm

Isilinganiso sedatha enkulu

103.1 Gbps

Max Transmission Ibanga

70m @ OM3 / 100m @ OM4

Isixhumi

MTP / MPO-12

Abezindaba

MMF

Transmitter Uhlobo

I-VCSEL 850nm

Uhlobo Lomamukeli

I-PIN

Ukuxilongwa

I-DDM iyasekelwa

Ithempelesha Ibanga

0 kuye ku-70 ° C (32 kuye ku-158 ° F)

I-TX Power umzila ngamunye

-8.4 ~ 2.4dBm

Ukuzwela Komamukeli

<-10.3dBm

<-10.3dBm

Ukusetshenziswa kwamandla

3.5W

Ukuqothulwa kwesilinganiselo

3dB

1

Ukuhlolwa kwekhwalithi

2

Ukuhlolwa kwekhwalithi ye-TX / RX Signal

3

Linganisa Ukuhlolwa

4

Ukuhlolwa kwe-Spectrum Optical

5

Ukuhlolwa kweSenstivity

6

Ukuthembeka nokuhlolwa kokuqina

Ukuhlolwa kwe-Endface

xinfu

Isitifiketi sekhwalithi

safd (2)

Isitifiketi se-CE

safd (3)

Umbiko we-EMC

safd (1)

I-IEC 60825-1

123(1)

  • I-IEC 60950-1
  • I-100GBASE-LR4 ne-112GBASE-OTU4 QSFP28 Isilinganiso Esikabili 1310nm 100m DDM DML ne-PIN LC transceiver optical