page_banner

imikhiqizo

I-1.25Gb / s SFP CWDM 120km DDM Duplex LC transceiver ebonakalayo

incazelo emfushane:

Ama-transceivers aklanyelwe uhlelo lokusebenza lwe-Ethernet, iFiber Channel, i-CWDM Networks. Imodyuli ye-transceiver iyahambisana ne-IEEE802.3Z ne-SFF-8472. Iyahambisana nemfuneko ye-RoHS.


Imininingwane yomkhiqizo

Incazelo Yomkhiqizo

Imikhiqizo ye-CWDM Transceiver inikeza abakhiqizi bezinto zokuxhumana zenethiwekhi ngethuluzi elisebenza ngesikhathi futhi elibiza kakhulu ekusekeleni ukufunwa okungapheli kwemishini yokwakhiwa komkhawulokudonsa okuphezulu ekufinyeleleni kwebhizinisi nakunethiwekhi yendawo yedolobha. Kunama-wavelengths wesikhungo ayi-18 atholakala kusuka ku-1270nm kuya ku-1610nm. Ukuhlukaniswa kwesiteshi okungu-20nm kuvumela ukusebenza kwe-laser okungapholi, inqubo yokukhiqiza ephezulu yesivuno, kanye nezindleko eziphansi ze-Mux / Demux technology, ngaleyo ndlela inikeze isisombululo esiphelele sezindleko zezinhlelo zokusebenza ezahlukahlukene zedatha nezingcingo.

Isici somkhiqizo

Kufika ku-1.25Gb / s Links Data

Okushisayo

Isixhumi se-Duplex LC

Kuze kufike ku-120km ngomhlaka 9/125μm SMF

18-Wavelength CWDM 1270n ~ 1610nm Iyatholakala

I-CWDM DFB laser transmitter

Ukunikezwa kwamandla okukodwa okungu-3.3V

Ukuqapha Ukusebenzisana Kwangaphakathi Kuhambisana ne-SFF-8472

Ukusebenza kwebanga lokushisa: 0kuya ku-70/-40 ℃ uku 85 ℃

I-RoHS iyavumelana futhi iholele mahhala

Isicelo

Kufika ku-1.25Gb / s Links Data

Okushisayo

Isixhumi se-Duplex LC

Kuze kufike ku-120km ngomhlaka 9/125μm SMF

18-Wavelength CWDM 1270n ~ 1610nm Iyatholakala

I-CWDM DFB laser transmitter

Ukunikezwa kwamandla okukodwa okungu-3.3V

Ukuqapha Ukusebenzisana Kwangaphakathi Kuhambisana ne-SFF-8472

Ukusebenza kwebanga lokushisa: 0kuya ku-70/-40 ℃ uku 85 ℃

I-RoHS iyavumelana futhi iholele mahhala

Ukucaciswa Komkhiqizo

Ipharamitha Idatha Ipharamitha Idatha
IFomu Factor SFP I-Wavelength I-CWDM
Isilinganiso sedatha enkulu 1.25Gbps Max Transmission Ibanga 120km
Isixhumi I-Duplex LC Ukuqothulwa kwesilinganiselo 9dB
Transmitter Uhlobo I-DFB Uhlobo Lomamukeli I-APD
Ukuxilongwa I-DDM iyasekelwa Ithempelesha Ibanga 0 kuye ku-70 ° C /

-40 ° C ~ + 85 ° C

Amandla we-TX 0 ~ + 5dBm Ukuzwela Komamukeli <-32dBm

<-32dBm

1

Ukuhlolwa kwekhwalithi

2

Ukuhlolwa kwekhwalithi ye-TX / RX Signal

3

Linganisa Ukuhlolwa

4

Ukuhlolwa kwe-Spectrum Optical

5

Ukuhlolwa kweSenstivity

6

Ukuthembeka nokuhlolwa kokuqina

Ukuhlolwa kwe-Endface

xinfu

Isitifiketi sekhwalithi

safd (2)

Isitifiketi se-CE

safd (3)

Umbiko we-EMC

safd (1)

I-IEC 60825-1

123(1)

  • I-IEC 60950-1
  • I-1.25Gb / s SFP 1490nm / 1550nm 80km DDM Simplex LC i-transceiver ebonakalayo